Czy po poronieniu można stosować Cipro Basics?

Witam. Wczoraj poroniłam w domu (10tc) Raczej oczyściło się do końca ponieważ wyleciał płód i kilka kawałków jakby wątróbki... Wizyte u lekarza mam jutro ale odczuwam ból i pieczenie przy oddawaniu moczu oraz mam wrażenie że ciągle chcę mi sie siku. Miałam 2 razy zapalenie nerki i profilaktycznie mam antybiotyk (Cipro Basics niemiecki ponieważ mieszkam w niemczech) w domu ale nie wiem czy po poronieniu mogę go użyć...

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu przypadkach konieczna jest wizyta na Izbie przyjęć szpitala ginekologicznego w dniu krwawienia