Czy po poronieniu samoistnym Beta HCG może wzrastać?

Witam czy po poronieniu samoistnym Beta HCG może wzrastać. Do poronienia najprawdopodobniej doszło ok 28 listopada. Jestem po obserwacji szpitalnej w której lekarz nie wykrył cp. Beta mierzona co dwa dni. W pierwszym dniu dnia 06.12.2017 wnosiła 981 mlU/ml, i od tamtej pory wzrasta. Obecny stan HCG z dnia dzisiejszego to 4987 mlU/ml.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie