Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po Pramolanie nie będę zachowywać się sennie i dziwnie?

Witam. Od 2 miesięcy zaczęły się u mnie nagle szumy uszne i bóle głowy. Rezonans magnetyczny głowy bez kontrastu i badanie laryngologiczne/audiologiczne w normie. Lekarz zalecił lek Pramolan 2x1. Mam małe dziecko, boję się, że nie wstanę do niego w nocy po tym leku. Czy jest on uzależniający? Nie będę zachowywać się po nim sennie i dziwnie? Jestem pełna obaw, nie choruję i nigdy nie brałam żadnych leków.
KOBIETA, 33 LAT 11 miesięcy temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam! Pramolan jest lekiem stosowanym przy zaburzeniach lękowych, w tym z somatyzacją, nie powoduje uzależnienia, rzadko zwalnia motorykę i refleks. Pierwsze działania terapeutyczne pojawiają się po dwóch tygodniach. Należy zachować ostrożność w przyjmowaniu innych substancji psychoaktywnych. Nie jest polecany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Lek stosunkowo niezły, ale są lepsze. Aby uzyskać lepszy i trwalszy efekt, konieczna jest psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy