Czy po raku tarczycy można korzystać z rehabilitacji?

Czy po leczeniu jodem raka brodawkowatego tarczycy, z bardzo dobrym wynikiem, można korzystać z zabiegów rehabilit.-krioterapii miejscowej stopy po złamaniu śródstopia?Czy w takim przyp.są przeciwskazania?(4 i pół roku temu wykryto raka brodawkowatego tarczycy.Jestem miesiąc po zdjęciu 6tyg.gipsu.Noga nadal bardzo puchnie.Ze względu na przebytego raka nie mam żadnej rehabilitacji.Nie chcę być kaleką, jeśli da się zapobiec...?)

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza rehabilitacji medycznej, po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można zalecić odpowiednią rehabilitację.