Czy po rozpoczęciu przyjmowania kwasu foliowego może opóźnić się miesiączka?

witam moje pytanie to czy po kwasie foliowym moze opoznic sie miesiaczka? od wczoraj zaczelam zazywac kwas foliowy dzis powinnam miec miesiaczke ktora mam co do minuty ,niestety niepojawila sie;czy to mozliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie możliwe. Proponuje wykonać test ciążowy I udać się do ginekologa.