Czy po seksie z wytryskiem poza pochwę można zajść w ciążę?

Mam 18 lat i jestem kobietą. Otóż moje pytanie jest następujące, kochaliśmy się z chłopakiem i wytrysk nastąpił poza pochwą, jednak chłopakowi nie przeszło i ponownie wytartego już członka włożył do pochwy. Czy mogę być w ciąży? Dodam jeszcze, że jak zawsze przed okresem moje piersi są nabrzmiałe, a żadne objawy ciążowe nie występują.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH

http://abcantykoncepcja.pl/pytania/czy-moge-byc-w-ciazy-majac-takie-objawy-kilka-dni-po-stosunku

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl