Czy po skończeniu kuracji Izotek włosy wrócą do stanu sprzed leczenia?

Witam stosuje lek izotek 20mg/24h od 6 miesięcy i prawie oe początku kuracji mam problem z wypadaniem włosów... Czy po skonczeniu kuracji włosy wrócą do stanu sprzed czy juz teraz zacząć brać jakieś tabletki typu biotebal?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza prowadzącego leczenie i Ew modyfikacja dotychczasowego leczenie