Czy po skończonej rehabilitacji mogę uprawiać sport?

Witam. 3 miesiące temu spadłam ze schodów i złamałam 4 wypustki kręgowe w odcinku lędźwiowym. Po 2,5 miesiąca odbyłam dwutygodniową rehabilitacje, a mianowicie magnetoterapie, laseroterapie i ćwiczenia. Nadal jednak przy niektórych czynnościach odczuwam ból. Czy po skończonej rehabilitacji mogę uprawiać jakiś sport? Zastanawiam się czy mogłabym zapisać się na aqua aerobic bądź pilates. Chcę wrócić do sprawności, ale nie chcę zrobić sobie większej krzywdy. Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź.

Dzień dobry polecam na początek konsultację z lekarzem rehabilitacji. Uważam że w odciążeniu w wodzie aqua aerobik z doświadczonym instruktorem to dobry rodzaj ćwiczeń dla pani. Dobrze też powiedzieć osobie prowadzącej ćwiczenia o dolegliwościach i poprosić o dostosowanie ćwiczeń do rodzaju urazu jaki pani doznała.