Czy po stosowaniu Alvogyl suchy zębodół jest wyleczony?

Szanowni Państwo, 6 dni temu miałam wyrywaną ósemkę. Była to moja 4 usuwana 8mka, więc właściwie od razu zorientowałam się, że ból, który odczuwam nie jest normalny. Wczoraj zgłosiłam się do lekarza, okazało się oczywiście, że mam suchy zębodół. Lekarz przepłukała zębodół, założyła Alvogyl. Dzisiaj zrobiła to samo i powiedziała, że jeżeli przestanie boleć to już jutro nie muszę przychodzić. Czy to oznacza, że zębodół jest wyleczony i mogę wrócić do normalnego trybu życia?(stałe pokarmy itp.?)

Pełne wygojenie po usunięciu to przeciętnie 2 , 3 miesiące.W pierwszych dniach po zabiegu należy być bardzo zdyscyplinowanym i stosować się do zaleceń lekarza.Zlikwidowanie procesu zapalnego nie jest równoznaczne z zakończeniem procesu gojenia.