Czy po stosowaniu Deprimu skuteczność tabletek antykoncepcyjnych jest zachowana?

Witam, mam pytanie. Od niespełna dwóch lat zabezpieczam się tabletkami antykoncepcyjnymi Cerazette. Przez 20 dni brałam lek Deprim Forte, który zaburza skuteczność antykoncepcji. 5 dni temu skończyłam pierwsze opakowanie i nie kupowałam na razie następnego. Czy po upływie 5 dni od zaprzestania stosowania Deprimu skuteczność pigułek już jest normalna?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jeszcze przez 2 tyg stosować dodatkowe metody antykoncepcji ZaLezy w ktorym dniu cyklu był koniec tabletek