Czy po stosunku z prezerwatywa w dni niepłodne jest możliwa ciąża?

Witam, ostatnia miesiączke miałam 17.10. 8.11 współzylam z zabezpieczeniem. Okres dostałam w terminie 13.11 tyle że bardzo skapy, ledwie 2 dni potem plamienia do tego ból brzucha i ból pachwiny z lewej strony przy dotyku. Ogólnie bardzo się stresowałam przez ten czas. Czy mimo że stosunek z prezerwatywa i w dni niepłodne to możliwa jest ciąża?

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży jest minimalne.
Pozdrawiam