Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 6 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po tabletkach "po" okres może się spóźnić?

Witam. Moja żona musiała zażyć tabletkę "po", ponieważ czuliśmy się niebezpiecznie. Czy po tej tabletce może spóźnić się jej okres?

ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Witam.

Tabletka po stosunku najczęściej powoduje wystąpienie krwawienia (zwykle przed czasem). Jeśli jednak tabletka została zażyta krótko po miesiączce, krwawienie mogło nie wystąpić, a cykl został rozregulowany i "normalna" miesiączka może się spoźnić.

Proponuję jednak wykonać test ciążowy.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety