Czy po tych badaniach choroby na tle neurologicznym są wykluczone?

mam fascykulacje w całym ciele pomimo brania magnezu,potasu,wapnia i wit D . Miałam RMI głowy z kontrastem i bez i TK z kontrastem i bez. Nic tam nie wyszło , miałam też EEG liczne artefakty ale zapis w granicach normy. Mam też od jakiegoś czasu jaśniejszy stolec , taki zóltawy . Co mzoę byc przyczyną ? Czy po tych badaniach choroby na tle neurologicznym są wykluczone ?

Aby wykluczyć neurologiczną przyczynę fascykulacji należy wykonać badanie elektroneurograniczne (ENG) oraz elektromiograficzne (EMG).
Nie zawsze udaje się wykryć przyczynę fascykulacji, często rozpoznajemy wtedy tzw. łagodny zespół fascykulacji.
Z uwagi na barwę stolca można wykonać badania oceniające wątrobę - Aspat, Alat i bilirubinę.