Czy po tym zabiegu wszystkie kobiety mają miesiączkę?

21.04 mialam wykonan plastykę 30.04 trafilam do szpitala z krwawieniem bardzo mocnym do tego byly olbrzymie skrzepy. Lekarz szył na nowo. Po zabiegu mialam 2 dni lekkie plamienia od dzis znow sa mocniejsze. Przy tym 2 razie lekarz wyciagnal mi spirale. Zdarza sie ze kobiety maja po zabiegu miesiaczke? Ja ostatnio mialam 13-19.03

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe że to krwawienie miesiączkowe, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam