Czy po uczestniczeniu w seansie hipnozy mogłem stracić wolną wolę?

Witam, mieszkam w Ameryce i uczestniczyłem w pokazie hipnozy scenicznej Dennera Browna. Kładł ludzi na ziemie za pomocą rąk. Ludzie tracili świadomość. Czy uczestnicząc w takim precederze będąc cały czas świadomu to mogłem zostać jakoś zahipnotyzowany albo stracić wolną wolę. Cały czas mam takie myśli, że to co myślę i przychodzi mi do głowy za za jego sprawą i że straciłem wolną wolę. Pokaz wywołał u mnie wiele nerwów.

Dzień Dobry Panu,

Domniemam, że seans hipnotyczny, w którym Pan uczestniczył poruszył u Pana indywidualną wrażliwość na sugestie hipnotyzera, według mojej opinii hipnoza nie może mieć wpływu na wolna wolę.

Są liczne badania z ważną przesłanką o dyskusjach o wolnej woli oraz kontroli nad samym sobą, że przyczyn pewnych myśli, zachowań, bądź też przyczyny niepowodzeń można doszukiwać się w czynnikach zewnętrznych, podczas gdy przyczyną może być
brak zaangażowania i uwagi.

Myślę, że taka zwyczajna rozmowa z psychologiem, mogłaby być dla Pana pomocną w rozwianiu Pana obaw, do której Pana zachęcam.
Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Życzę Panu tego, co jest Panu teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com