Czy po udarze niedokrwiennym można przyjmować witaminy?

Witam dwa m-ce temu przeszedłem udar niedokrwiennym mózgu i biorę Cavinton forte 10 mg, oraz memotropil 1200 mg. Mam pytanie czy przy tych lekach mogę brać witaminy jeśli tak to jakie z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Śmiało można dołączyć witaminy szczególnie grupy B, oraz uzupełnić brakujące mikroelementy. Uzupełnienie leczenia zaproponowanego przez lekarza leczącego powinno być z nim uzgodnione - on zna zakres udaru, aktualny stan osoby leczonej, podawane leki i ogólnie całą historię choroby.
Powodzenia
W. Łuczkowski.