Czy po usunięciu torbieli rana ma ropieć?

17 sierpnia mialem usuwaną torbiel pilonidalna ropna ,ogólnie czuje sie dobrze ,lecz pare dni temu zrobil sie krwiak ,ktory mi wyczyszczono i dano sączek do rany. Czy to normalne , ze do dzisiaj dalej ropieje ? Odczuwam rowniez nie trzymanie gazów i brudzące gazy ,czy to oznacza że coś mi uszkodzono? Denerwuje sie tym.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby było to
Powiązane . Zdarzają się takie powikłania tym bardziej tzn częściej one występują latem