Czy po usuwaniu blizn można wykonać mezoterapię?

Witam. W czwartek miałam zabieg usuwania 2 malutkich blizn plasma. Pani namawia mnie abym przyszła na mezoterapie do Niej która będzie za tydzień w promocji. Obawiam sie ze będzie to za wcześnie po zabiegu usuwaniu blizn? Konsultowałam się w innej klinice urody i tam znowu Pani powiedziała że nie widzi przeciwskazań i że ona poleca bardziej fotoodmładzanie. Skórę mam z naczynkami a na czole pory. Jaki jednak byłby bezpieczny czas zabiegów po usuwaniu blizn? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie widzę Pani skóry więc cięzko doradzić ale jesli zabieg mezoterapii nie jest wykonywany w obrębie blizn , które były plasmą usuwane to można po paru dniach wykonać zabieg. Jeśli na skórze znajduje się rumień to jak najbardziej laser ipl będzie wskazany.