Czy po uzupełnieniu ubytków w zębach można wykonać wybielanie zębów?

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy po uzupełnianiu dziurek w zębach mozna odrazu wykonac zabieg wybielania ? W jakim odstępie czasowym od zabiegu wybielania mozna usunąć ósemke? Mam kłopot bo lece do Polski tylko na dwa tygodnie i nie wiem czy uda mi sie to wszystko zrobic na raz

Witam,

Tak,można. Jednak trzeba mieć na uwadze,że odbudowy zębów się nie wybielą. Na zabieg podatne są jedynie naturalne tkanki zęba. Usunięcie zęba można przeprowadzić nawet tego samego dnia po wybielaniu natychmiastowym w gabinecie, nie ma przeciwwskazań. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski