Czy po wielkości pęcherzyka da się określić kiedy będę miała dni płodne?

Czy po wielkości pecherzyka da się określić kiedy będę miała dni plodne? Pecherzyk ma ok 10 mm to za ile dni mogę się spodziewać owulacji? Bardzo proszę o odpowiedź

Musi być systematyczne monitorowanie pod kontrolą USG co 1-3 dni. Teoretycznie pęcherzyk dominujący wzrasta od 10 mm codziennie o 2 mm. Pęka przy 18 - 22 mm. Ale to tylko teoria. Praktyka to USG!