Czy po włożeniu palca ze spermą do pochwy jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam, ostatnio nie mieliśmy z partnerem zabezpieczenia, więc zdecydowaliśmy się na pettig. On skończył w mojej dłoni, następnie się przytulaliśmy itp., itd., po ok. 10 min póżniej włożyłam w pochwę palec. Czy po takim czasie jest możliwość zajścia w ciążę? W dodatku w ten sposób, wydaję mi się, że moja dłoń już wyschła, ub po prostu wytarłam to w ubrania. Serdecznie pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest znikome. Plemniki szybko uimierają w niekorzystnym suchym środowisku (poza drogami rodnymi). Poza tym najprawdopodobniej odruchowo wytarła Pani ręce.

Jak już wspomniałam, ryzyko ciąży można właściwie wykluczyć.