Czy po wstrzyknięciu po raz drugi i kolejny hialuronu policzki będą za każdym razem grubsze?

Dzień dobry po wstrzyknięciu hialuronu restylane skinbooster (3 miesiące temu, tylko raz miałam zabieg) na policzki jestem dość zadowolona, jednak policzki są nieco grubsze niż były (w dzieciństwie miałam takie, grube). Czy po wstrzyknięciu po raz drugi i kolejny hialuronu policzki będą za każdym razem grubsze?

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Mudel