Czy po wstrzyknięciu preparatu Volume princess usta wrócą do normy?

Witam w marcu 2015 mialam podany preparat Volume princess w usta niestety zostal zle podany jak sie okazalo w śluzówkę. Do dziś odczuwam gulkę w ustach ktora nadal jest widoczna.We wrzesniu 2016 wstrzyknieto mi 1 ml Reyoungel Derm sadzilam ze uda sie tym sposobem wyrownac nierownosci na ustach. Niestety. Gulka jest mniejsza ale nadal jest, falbanka na ustach rownież.Co moglabym zrobić ? czy czas bedzie najlepszą metodą na powrot do normalnosci ust czy w ogole wrócą jeszcze do poprzedniego stanu

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel