Czy po wybiciu palca mogę jechać autem?

Witam wczoraj rano wybialm sobie czwarty palec od nogi i oczywiscie mialam nastawiane bez zadnego znieczulenia za granica. Nie zapomne bolu! Ale chcialam zaoytac jak postepowac dalej ze stopa? W czwartek musze pojechac autem ze Szkocji do Londynu. Czy moge prowadzic auto? Jak ustabilizowac stope? Pracuje w hotelu oraz w szkole tanca. Po jakim czasie moge wrocic do pracy? Bo tutaj mi powiedzieli dwa dni z noga w gorze i moge wrocic do pracy

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć Ortopeda, wykonujący u Pani zabieg.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605