Czy po wymianie soczewki naturalnej na sztuczną można podnosić ciężkie rzeczy?

Czy po wymianie soczewki naturalnej na sztucznä można podnnosić ciēżkie rzeczy i nosić soczewk i kontaktowe??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z pewnością jest to zdecydowanie przeciwwskazane w okresie rehabilitacji po zabiegu. O dalsze szczegóły proszę zapytać okulistę wykonującego zabieg. Pozdrawiam.