Czy po wyrwaniu rzęs odrosną nowe?

Witam. Po przedłużaniu rzęs wyrwałam je siłą wraz z cebulaki. Czy w miejscu wyrwanych rzęs odrosną nowe rzęsy? Jak długo będzie to trwało, kiedy w tym miejscu pojawi się nowa rzęsa? Czy mogą Państwo doradzić mi, jakie preparaty lub inne substancje stosować, aby te rzęsy urosły. Bardziej zależy mi na tym, aby nowe cebulki się narodziły niż zwiększyć długość strych rzęs.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u dermatologa i określenie możliwości terapeutycznych