Czy po wysiłku fizycznym zawsze wskazane jest wzięcie prysznica?

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące higieny. Czy po wysiłku fizycznym (np. wycieczce rowerowej czy bieganiu) zawsze wskazane jest wzięcie prysznica? Jeśli tak, to czy powinno się myć mydłem całe ciało, czy tylko niektóre miejsca?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ze względów higienicznych jest to jak najbardziej wskazane. Pozdrawiam.