Czy po wywołaniu okresu mogę starać się o dziecko?

Witam,
na skutek odchudzania zanikł mi okres na 5 miesięcy. Obecnie dostałam R*** na jego wywołanie. Mam przyjmować dwa razy dziennie, po jednej tabletce przez 5 dni i poczekać do 9 grudnia, czy wystąpi okres.
Bardzo nurtuje mnie pewne pytanie. Co z ciążą w moim przypadku? Czy jeśli uda się wywołać okres, to mogę już rozpocząć starania o dziecko i zajść w ciążę? Czy jeśli jest to nienaturalnie wywołany okres, to nie jestem płodna?

Witam serdecznie!
Proszę poczekać zatem do 9 grudnia na pojawienie się miesiączki. R*** jest dwuskładnikową tabletką antykoncepcyjną, w trakcie której miesiączka pojawia się na skutek obniżenia poziomu hormonu we krwi. Nie ma zatem przeciwwskazań do podjęcie prób poczęcia po odstawieniu leku.
Pozdrawiam