Czy po zabiegach IPL skóra będzie bledsza?

Witam. Mam pewien problem, otoz moa twarz jest mocno rozowa, niekiedy czerwona i utrzymuje sie to przez caly dzien. Chcialbym sie spytac czy po 7 zabiegach IPL moja skora bedzie bardziej bledsza niz rozowa i czy bedzie mniej reagowala na takie czynniki jak slonce, stres etc?

Rumień na twarzy jest wskazaniem do zabiegu IPL jednak po wcześniejszej konsultacji przez lekarza medycyny estetycznej. Seria takich zabiegów może poprawić jej wygląd i zmniejszyć rumień. Ważne jest stosowanie się do zaleceń pozabiegowych ( zależne od aktualnego stanu skóry),
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel