Czy po zabiegu skleroterapii również będę musiała być na zwolnieniu?

Witam. Zostałam poddana zabiegowi laserorwemu zamknięcia żyły odpiszczelowej. W tej chwili przebywam na zwolnieniu lekarskim ponieważ przez 2 tygodnie nie wolno mi podnosić nic ciężkiego ( a moja praca tego wymaga) Po 3 miesiącach czeka mnie jeszcze skleroterapia. Czy po tym zabiegu również będę musiała być na zwolnieniu ?

Dzień Dobry Pani,

Decyzję o wystawieniu zwolnienia L 4 może podjąć tylko lekarz prowadzący Panią (oraz wykonujący zabieg).

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com