Czy po zakończeniu kuracji izotretynoiną mózg zregeneruje się?

Witam, jestem pod koniec kuracji izotretynoina a dokładniej leku o nazwie curacne,dużo czytałem o jednym z efektów ubocznych stosowania tegoż specyfiku a mianowicie spadku aktywności płata czołowego, miałby się on objawiać min spadkiem koncentracji, problemami z pamięcią, zmianami nastroju, to wszystko zaobserwowałem u siebie a jestem już blisko dawki 150mg/kg moje pytanie czy po zakończeniu kuracji mózg w jakiś sposób się zregeneruje do stanu z przed kuracji?

Myślę, że obawy są na wyrost. Jest to bardzo rzadki objaw niepożądany. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.