Czy po zażyciu leków przeciwbólowych mogą pojawiać się strach i panika?

cz po zażyciu leków przeciwbólowych takich jak tramal ketanol ijeszcze silniejsze w znacznej ilosci dzieki którym jest lekka poprawa bólu kręgosłupa mogą pojawić się mylne ziawiska typu zwidy odczucie dotykania przez kogoś strach i panika?

Po tramalu może Pani mieć tego rodzaju działania niepożądane.
Najlepszym wyjściem, był kontakt z lekarzem, powinna Pani opowiedzieć o swoich odczuciach, aby lekarz mógł wybrać lek, który nie będzie powodował takich dolegliwości.