Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po zażyciu leków przeciwbólowych mogą pojawiać się strach i panika?

cz po zażyciu leków przeciwbólowych takich jak tramal ketanol ijeszcze silniejsze w znacznej ilosci dzieki którym jest lekka poprawa bólu kręgosłupa mogą pojawić się mylne ziawiska typu zwidy odczucie dotykania przez kogoś strach i panika?
MĘŻCZYZNA, 44 LAT 11 miesięcy temu

Na co uważać, zażywając antybiotyki?

Antybiotyki to preparaty, które z jednej strony mają nam pomóc przezwyciężyć groźne bakterie, a z drugiej - znacznie osłabiają całą naszą odporność. Obejrzyj film i dowiedz się, na co uważać zażywając antybiotyki.

Po tramalu może Pani mieć tego rodzaju działania niepożądane.
Najlepszym wyjściem, był kontakt z lekarzem, powinna Pani opowiedzieć o swoich odczuciach, aby lekarz mógł wybrać lek, który nie będzie powodował takich dolegliwości.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety