Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po zażywaniu sildenafilu oraz levitry przez 3 miesiące praktycznie co drugi dzień jest możliwe pomniejszenie członka?

Witam mam 22 lata czy po zażywaniu sildenafilu oraz levitry przez 3 miesiące praktycznie co drugi dzień jest możliwe pomniejszenie członka? Badania testosteron, prolaktyna tsh, badanie ogolne moczu w normie, badanie usg wykonane przez urologa również, jednak stwierdzone zostało zapalenie gruczołu krokowego po zgłoszeniu mocnego bólu w obrębie prącia, nie cewki tylko prącia. Lecze sie antybiotykiem cipronex 500, dalfaz sr5 oraz diclac 150 duo. Prosze mi powiedziec czy zmniejszenie czlonka w stanie spoczynku oraz uczucie zimna i bol ma związek z zapaleniem prostaty oraz uzywaniem leków na erekcje czy to moja subiektywna opinia. Proszę o porade poniewaz dostaje powoli obsesji. Pozdrawiam serdecznie
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 4 miesiące temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy