Czy po zdjęciu gipsu lekarz ma prawo zakończyć leczenie i dopuścić do ciężkiej pracy?

Czy po zdjęciu gipsu lekarz ma prawo zakończyć leczenie i dopuścić do ciężkiej pracy.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli leczenie przebiegło pomyślnie i bez komplikacji, po zdjęciu gipsu można powrócić do pracy. Tak samo, jeśli kość się zrosła prawidłowo, zdjęcie gipsu oznacza zakończenie leczenia. Niemniej wszystko zależy od tego jaka kość była złamana, w jakim miejscu. Niekiedy zachodzi potrzeba rehabilitacji, ale to ustala lekarz prowadzący. Nie do końca rozumiem co Pan ma na myśli pisząc "ciężka praca".