Czy po złamaniu ręki z przemieszczeniem mogę uprawiać sport?

Dobry Wieczór Jak w sierpniu złamałem rękę z przemieszczeniem miałem druta w kości promieniowej i mi sciągneli w tym miesiącu na początku i wczoraj zakonczyłem leczenie to mogę uprawiać sport czy nie bo lekarz nic nie mówił.

Po złamaniu tak jak po każdej innej poważnej kontuzji konieczne jest aby kończynę rozćwiczyć (roztrenować). Proces adaptacji powinien trwać parę tygodni. Praca bez przygotowania to wysokie ryzyko kontuzji. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki