Czy po zszyciu łuku brwiowego mogę pracować fizycznie?

Witam, czy po zszyciu luku brwiowego (4szwy) moge pracować fizycznie na hali logistycznej? (Praca na poczcie przy paczkach) sciagniecie swow dopiero w piątek

Witam , nie znam zakresu uszkodzenia,przebiegu ani efektu końcowego szycia-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę omówić temat z operatorem!!! z.żurawski

Witam
Oczywiscie jak najbradziej mozna parcowac. Prosze uważać aby nie wdała sie infekcja oraz stoswać środek odkażający.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski