Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy pobudzenie jest normalne po leku Bellergot?

Witam choruje na nerwice lękową brałem propanolol wzf Bellergot pernazinum 2x1 brałem przez 3 tygodnie lekarz odstawil pernazinum dał anafranil anafranil mam brać 3 razy dziennie wziąłem jedna tabletkę czuję się bardzo źle tak trochę pobudzony boję się że będę latał z czymś ostrym ludzi bil mamę siostrę czy to normalne po takim 1 leku? Przyznam że nic nie jadłem a wziąłem tego leka nie wiem co się dzieje ze mną tak bardzo dziwnie mi tak jakbym nie był sobą ale jestem po tym anafranil czy to minie czy mi odwalic może proszę o szybką odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 9 miesięcy temu

Czym różni się nerwica od innych zaburzeń psychicznych?

Jeżeli czuje Pan, że objawy wystąpiły po leku- warto jak najszybciej skonsultować się ze swoim lekarzem. Określi, czy podobne objawy mogły być związane z przyjęciem leku i w razie potrzeby zmodyfikuje farmakoterapię. To istotne także, by lekarz wiedział, że takie objawy się pojawiły, w jakich okolicznościach to nastąpiło i kiedy minęło. Jest to ważne dla procesu diagnostycznego, a także właściwego doboru leków.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy