Czy pobyt w zakładzie psychiatrycznym jest refundowany?

Witam, chciałby zapytać się czy pobyt w zakładzie psychiatrycznym jest płatny czy funduje to nfz, i czy trzeba być ubezpieczony by być w zakładzie.Bardzo dziękuję z góry za odpowiedzi, kocham was.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pobyt w szpitalu publicznym, ze skierowaniem jest bezpłatny dla osób ubezpieczonych.
Pozdrawiam

 Lek. Katarzyna Szymczak

Leczenie w Szpitalu Psychiatrycznym refunduje NFZ dla osób posiadających ubezpieczenie.
Pozdrawiam