Czy podane choroby świadczą o obciążeniach genetycznych w rodzinie?

Mam padaczkę lekooporną oraz cyklofrenię.Moje pierwsze dziecko nie pamięta dzieciństwa.Drugie miało opóźniony rozwój.Trzecie ma zespół aspergera ,padaczkę oraz osobowość borderline. Natomiast u wnuczki pojawił się również asperger a wnuk choruje od dziecka na autyzm.Czy zawiniły jakieś złe geny?Jaka jest przyczyna tych chorób i czy one są dziedziczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Uznaje się iż etiologia nie jest dokonca poznana , sadze ze wskazana jest konsuktacja lekarza psychiatry