Czy podane objawy mogą świadczyć o uszkodzonym nerwie?

Dzień dobry, Kilka dni temu miałam wycięty głęboki węzel chlonny na szyji pod zuchwa. Po zabiegu zorientowałam się, że nie mogę ruszać ustami-doklanie prawa dolna częścią ust. Gdy mówię literkę Z usta nie uda w dół. To znaczy, że mam uszkodzony nerw? Czy ten nerw się sam zregeneruje? Czy potrzebne są masaże?? Pozdrawiam

Niestety bez możliwości badania pacjenta, nie jestem w stanie powiedzieć, czy którykolwiek z nerwów czaszkowych jest uszkodzony. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.