Czy podane objawy są typowe dla zapalenia pochewek?

Witam. Od ponad miesiąca cierpię z powodu bólu dłoni i nadgarstka. Rozpoznano zapalenie pochewek ściągniętych prostowników palców. Badanie RTG uwidoczniło zwężenie szpary stawu promieniowo- nangarstwowego. Tomografia komputerowa wykazała nadżerki na kosciach kości łódeczkowatej 5 mm i księżycowatej 4mm. Ponadto obszary rozrzedzenia struktury kostnej kości nadgarstka, największe w kości główkowatej śr do 6 mm. Reumatolog stwierdził że nadżerki spowodowane są stanem zapalnym. Leczona jestem w tej chwili Meprelonem 16 mg ponieważ inne przeciwzapalne nie zadziałały. Ból i obrzęk dłoni utrzymuje się cały czas, dochodzą drętwienia i mrowienia w palcach i dłoni. Ręka była unieruchomienia 2 tyg w ortezie. Zaczęłam rehabilitację ( magnetronik i krioterapia). Mam problemy z prostowaniem i zginanie palców oraz że zginanie w nadgarstku ponieważ ogranicza mnie ból. Czy wypisane przeze mnie problemy są typowe przy zapalenie pochewek ? Pracuje od 14 lat manualnie i przy pracy precyzyjnej. Lekarze którzy do tej pory mnie leczą twierdzą iż jest to choroba związana z moją pracą. Jestem na l4 i obawiam się o sprawność mojej ręki. Proszę o odpowiedź na moje pytanie. Dziękuję i pozdrawiam.

Wskazana byłaby na pewno diagnostyka reumatologiczna. Niestety więcej z poziomu portalu zaproponować nie mogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.