Czy podane objawy świadczą o katatonii?

Dzień dobry, pytanie jest takie czy jeżeli zamieram na minute patrząc się w jedn miejsce to czy może być to KATATONIA lub coś z pokrewnych schorzeń? 2 razy w życiu miałem atak padaczki już kilka lat temu więc lekarze stwierdzili że to nie padaczka ponieważ minęło już ponad 3 lata od ostatniego ataku. Na codzień moje samopoczucie nie jest najlepsze.

Pełny wywiad, EEG, stosowane leki? Może to ataki wyłaczenia ? . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań. Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam