Czy podane objawy świadczą o problemach z błędnikiem?

Witam. Czy to normalne, że po 20 minutach biegania na bieżni czułem, że tracę grunt pod nogami i było mi słabiej? Chcę zaznaczyć, że biegałem swego czasu na świeżym powietrzu i wszystko było w jak najlepszej normie. Nawet na szkoleniu wojskowym 4 miesiące nie miałem żadnych kręciołków głowy, a wycisk czasami był porządny. Jem 5 posiłków dziennie. Wychodzi mnie około 3 tysięcy kalorii. Mam 190cm i 84kg wagi. Zaznaczę dodatkowo, że mogę przemaszerować z 20km i nie będę miał żadnych problemów. Po prostu miałem od biegania przerwę pół roku. Dziś zacząłem ponownie biegać, tylko że na bieżni. Ustawiłem 20 minut z prędkością 7,5km i musiałem po tym usiąść. Przeszło po jakichś 2 minutach i czułem się już normalnie. Na tyle, żeby rozpocząć 15 minut ćwiczeń siłowych i zakończyć je z powodzeniem oraz opuścić siłownię jak gdyby nigdy nic. Czy to może być coś z błędnikiem? Czy organizm się do tego przystosuje? Zaznaczę jeszcze, że gdy skończyłem 20 minut biegać, jeszcze jakieś 2 minuty ustawiłem na prędkość równą zwykłemu pochodowi.

Mama nadzieję, że forma wróci stopniowo... Dlaczego była taka długa przerwa w bieganiu ?? Bieżnia jest w zamkniętym pomieszczeniu, co często powoduje dyskomfort...Może lepsze biegi Może konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam