Czy podane objawy świadczą o zespole wazowagalnym?

Witam miałem 4 epizody omdleń po trafieniu do szpitala na oddział kardiologiczny i badaniu holterem stwierdzono napadowy blok przedsionkowo-komorowy zaawansowany 2 stopień. W szpitalu spędziłem 20 dni, gdzie zrobili mi szereg badań i potwierdzały się przypuszczenia iż mam blok. W szpitalu omdleń nie miałem. W dniu wypisu do domu zrobili mi usg klatki piersiowej bloki zanikły. Skierowano mnie do innego szpitala i tam miałem badanie elektrofizjologiczne, które wyszło poprawne(lekarz powiedział ze serce jest zdrowe) przyznam ze w dniu przyjęcia do szpitala zemdlałem znów, po pobieraniu krwi(widok krwi i igieł bardzo mnie stresuje) była wysoka temperatura w pomieszczeniu prawie 35 st. Lekarze podejrzewają teraz zespół wazowagalny(za pierwszym razem był lkohol, później tylko stres) jak myślicie co to może być Lekarze zastanawiają się nad wszczepieniem mi rozrusznika ale to nue jest takie łatwe bo mam dopiero 18 lat Jakieś podpowiedzi?

Nie prowadzimy neistety analiz przypadków medycznych z poziomu portalu, musi Pani konsultować swoją sprawę bezpośrednio z lekarzem prowadzącym, który ma wgląd w pełną Pani dokumentację.