Czy podane wyniki badań świadczą o problemach z tarczycą?

Witam, podejrzewam u siebie problemy z tarczycą. Moja waga od kliku lat stoi w miejscu, złe samopoczucie, wypadanie włosów, potliwość, częste zmęczenie, szybsze bicie serca. Zdaje sobie jednak sprawę, że wymienione objawy mogą być skutkiem innych schorzeń. Jednak zrobiłem podstawowe badania hormonów tarczycy. Poniżej przedstawiam wyniki wraz z normami. Czy na podstawie tych ogólnych wyników badań można choć trochę przypuszczać, że problemem może być tarczyca. Morfologia w normie. Pozdrawiam Mężczyzna lat 24, 56kg TSH 1,487 u/ml NORMA 0,3-4,94 FT3 2,85 pg/ml NORMA 1,71-3,71 FT4 1,05 ng/dl NORMA 0,70-1,48

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe wyniki wskazują na prawidłową funkcję hormonalną tarczycy.