Czy podane wyniki świadczą o potrzebie badania poziomu progesteronu?

witam, od wtorku biorę dostinex, poniewaz stwierdzono u mnie hiperprolaktynemie, miałam robione badanie prolaktyny norma 108-557 a mój wynik 702, w pierwszym badaniu miałam PRL 772. miesiączkę miałam od 3.06-07.06 natomiast 28.06 miałam krwawienie krótkie (myslałam, ze to moze miesiączka, ale jeszcze tego samego wieczora się skończyło) Czy powinnam zrobić badanie progesteronu? Czy takie krwawienie jest normalne? (może to nie ma nic wspólnego, ale dodam, że od dwóch tyg boli mnie głowa, wykluczyłam migrene bo nie mam mdłości itp. myslałam, ze to zatoki ale biorę renopuren zatoki, ale nic nie pomaga)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie wskazana także konsuktacja lekarza ginekologa endokrynologa