Czy podane wyniki wskazują na boreliozę?

czy to bolerioza? WB p/c IgG ospA - 5 WB p/c IgM p41- 1 p39 - 4 p18 - 5 Pozostałe prążki wyszły 0. Norma >=5 - nieobecne >7 - obecne Mam od 3 lat szumy uszne, od 6 łokcie golfisty, od 1,5 boli bark lewy, od pół również prawy. Brak zwyrodnień. Boli mięsień czterogłowy. Kiedyś bolało kolano, dwa lata temu stopy, ścięgno achillesa. Samo przeszło. Zmęczona bywam często. Od lat 4 przechodzę menopauzę. Miewam kłócia po koścach i w plecach. Czasami jakby drobniutkie igiełki wbijały mi się w skóre.

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki jest ogólny wynik w IgM i IgG ? Wskazana wizyta u reumatologa