Czy podczas karmienia piersią mogę stosować blokery potu pod pachy?

Witam, Czy podczas karmienia piersią mogę stosować blokery potu pod pachy? np. Ziaja Blocker?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wymieniony przez Panią produkt nie zawiera parabenów, alkoholu czy barwników, jedynie sole glinowe, więc wydaje się być bezpieczny dla mamy karmiącej. Poza tym jest to produkt stosowany na skórę, co ogranicza możliwość wchłaniania do organizmu.