Czy podczas krwawienia można stosować luteinę?

Witam,mam pytanie ,mojej zonie (47 lat) lekarz przepisał luteine dopochwowa 100mg 2x1 tb przez 2 tygodnie a potem 7 dni po menstruacji ponownie i tak przez 3 miesiące. Niestety po pierwszych 7 dniach nastąpiło krwawienie które trwa już 9 dzień. Przebywamy zagranica i nie mamy kontaktu z lekarzem, czy to nie jest nic nagłego do konsultacji z lekarzem? I czy po ustaniu krwawienia zona powinna kontynuować dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

A w którym dniu cyklu wystąpiło krwawienie ? W zależności jeśli jest to intensywne krwawienie to należy zgłosić się do lekarza tam gdzie Państwo przebywają