Czy podczas kuracji fluoksetyną może pojawić się problem z wymową?

Witam, bardzo prosze o odpowiedz,czy podczas kuracji fluoksetyną moze pojawić się problem z wymową, plątanina języka ? Ja od jakiegoś czasu mam takie problemy, wymawiając pozornie proste słowa plącze mi się język, pojawiają się różne przejęzyczenia, sporadyczne jąkanie. I Zastanawiam się czy to może być spowodowane przyjmowaniem Seronilu ? Dodam iz daje m duzo skutkow ubocznych, bol glowy, bywaly zawroty. Moze ten objaw jest od tego ze jestem osobą znerwicowana? Czy Fluoksetyna może spowodować takie skutki uboczne ? DODAM, iz byłam u 3 neurologow, mam zrobiony rezonans mozgu- wyszedl dobrze, mam tężyczkę, ktora suplementuje, prosze o obszerniejszą odpowiedz a nie wysyłanie mnie do psychologa, ponieważ jestem w trakce terapii, Pozdrawiam i z góry dziękuję

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.
Ucieszyło mnie, że jest Pani w trakcie terapii.

Zaprezentowane przez Panią symptomy są wielowątkowe, co wymagałoby osobistej konsultacji oraz rozmowy o niepokojących
Panią symptomach, z Lekarzem prowadzącym Panią (który zna Panią oraz Pani historię leczenia).

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605